Ledenadministratie
In elk mensenleven zijn er op gezette tijden belangrijke veranderingen. Als u lid bent van onze gemeente willen we daar graag van op de hoogte worden gehouden, zodat wij eventuele wijzigingen kunnen verwerken in onze ledenadministratie.
Sommige wijzigingen krijgen we door van de burgerlijke gemeente Losser via de LRP (Leden Registratie Protestantse Kerk)
Maar lang niet alle wijzigingen krijgen we via de burgerlijke gemeente, daarom is het belangrijk wijzigingen ook zelf door te geven.
Denk hierbij aan de volgende wijzigingen:
Wijzigingen die u altijd zelf dient door te geven:
Sommige wijzigingen krijgen we door van de burgerlijke gemeente Losser
Maar lang niet alle wijzigingen krijgen we via de burgerlijke gemeente, daarom is het belangrijk wijzigingen ook zelf door te geven.
Denk hierbij aan de volgende wijzigingen:
- verhuizing
- geboorte
- overlijden
- huwelijk
- scheiding
- geregistreerd samenwonen
Wijzigingen die u altijd zelf dient door te geven:
- Als u geen lid van een PKN-gemeente meer wilt zijn kunt u zich uitschrijven.
U moet dan een brief of een email sturen waarin u aangeeft per wanneer u en/of uw eventuele gezinsleden wensen uitgeschreven te worden. - Eén van uw kinderen verhuist, b.v. vanwege een studie, maar wil graag ingeschreven blijven in de woonplaats van de ouders.
- U verhuist naar een verzorgings- of verpleeghuis in een andere gemeente, maar wilt graag lid blijven van onze gemeente.
Wijzigingen kunt u doorgeven per brief naar:
Protestantse Gemeente Losser
t.a.v. ledenadministratie protestantsegemeente Losser
Raadhuisplein 2-4, 7581 AG Losser. - of per email naar: ledenadministratie@protestantsegemeentelosser.nl
Agenda
Kerkdienst Goede Vrijdag
vr 03 apr 2026 om 19:00 uurDienst Zorgcentrum Stille Zaterdag
za 04 apr 2026 om 10:00 uur viering Heilig Avondmaalcollecte: Wilde Ganzen
Kerkdienst Stille zaterdag Paaswake
za 04 apr 2026 om 21:00 uurKerkdienst
zo 05 apr 2026 om 10:00 uurKenmerkend aanzien



