"Zwerfstenen" vormen een spoor van liefde.
"Zwerfstenen" vormen een spoor van liefde.
Afgelopen woensdag, 17 februari, is de veertigdagentijd begonnen. We gaan samen op weg naar Pasen en doen dat aan de hand van het project ‘Sporen van liefde’. Jezus gaf zijn leven uit liefde voor de mensen. Hij vraagt ons om ook elkaar lief te hebben.
In deze bijzondere tijd willen we letterlijk een spoor van liefde verspreiden. Tijdens de veertigdagentijd zullen op allerlei verschillende plekken in ons dorp stenen met een bemoedigende tekening of tekst verspreid worden. De bedoeling is om een glimlach op het gezicht te toveren en een spoor van liefde achter te laten. De steen mag door de ontvanger of de vinder worden gehouden, maar ook weer door worden gegeven.
Het beschilderen van deze stenen kost tijd en liefde. Mocht u mee willen doen met het verspreiden van sporen van liefde, dan kunt u contact opnemen met Heleen Vriesema (leiding kindernevendienst) tel. 06 – 23029619 of met ds. Hennie Marsman, tel. 053 - 5748762.

terug
Agenda
Kerkdienst Witte Donderdag
do 02 apr 2026 om 19:00 uurKerkdienst Goede Vrijdag
vr 03 apr 2026 om 19:00 uurDienst Zorgcentrum Stille Zaterdag
za 04 apr 2026 om 10:00 uur viering Heilig Avondmaalcollecte: Wilde Ganzen
Kerkdienst Stille zaterdag Paaswake
za 04 apr 2026 om 21:00 uurKenmerkend aanzien



